[Sıkça Sorulan Sorular]

DIGITAL

ZOOM KATILIM LİNKİNİ NEREDEN BULABİLİRİM?


DIGITAL derslere rezervasyon yaptığın zaman Zoom katılım linkini:

 • ‘Yerin Hazır’ onay emailinde, veya
 • Üye sayfandaki Rezervasyonlarım bölümünde ders detaylarına tıklayarak bulabilirsin.

Eğer Zoom linkini bulamazsan veya Zoom’a bağlanırken problem yaşarsan, ders başlamadan önce info@715units.com ’a email atmanı rica ederiz.
REZERVASYON YAPTIĞIM DIGITAL DERSE NASIL KATILIYORUM?


Ders başlamadan 10 dakika önce Zoom link’ine tıklaman yeterli. Ders başlarken seni içeri alacağız. Unutma, rezervasyonundaki Ad-Soyad ile Zoom’daki Ad-Soyad bilgin aynı olmalı. Ad-Soyad bilgisi doğru olmayan katılımcılar derse giriş yapamayacaktır. Ad-Soyad bilgini düzeltemezsen, Zoom chat'ten bize mesaj atabilirsin.
EN KALİTELİ DIGITAL DENEYİM İÇİN TAVSİYELERİMİZ:


Derse kolayca girebilmen için Zoom’a katılırken Ad-Soyad bilgini doğru yaz. Antrenörü ve müziği rahat duyabilmen için bluetooth kulaklık kullan. Cihazını yerleştirdiğin açıyı iyi ayarla - kameran açıksa hareketlerinin görülebileceğinden emin ol. Telefondan katılıyorsan, cihazını yan çevir ve antrenörü tam ekran gör. Eğer ekranını yansıtabiliyorsan, cihazındaki görüntüyü TV ekranına yansıt ve antrenörü geniş ekranda gör! Antrenör aksini demedikçe, mikrofonunu kapalı tut. Antrenör ses vermeni istediğinde, mikrofonunu aç ve takıma seslen!
DIGITAL DERS BAŞLAMADAN ÖNCE:


Dersten en geç iki saat önce yemek yediğinden emin ol. Ders detayında yer alan ekipmanları hazırla. Yanında su ve havlu bulundur. Zoom linkine dersten 15 dakika önce tıkla ve erişebildiğini kontrol et.
TAKIM ARKADAŞIMLA BERABER ANTRENMAN YAPMAK İSTİYORUM. DIGITAL DERSE BİRDEN FAZLA KİŞİ İLE KATILABİLİR MİYİM?


Aynı Zoom hesabı üzerinden tek rezervasyon ile en fazla 2 kişi katılım sağlayabilir.
DIGITAL DERSLERE GEÇ KALIRSAM NE OLUR?


Zoom’a ders başladıktan en geç 10 dakika sonraya kadar katılabilirsin. 10 dakika kuralını aşan katılımcıları derse alamadığımızı hatırlatmak isteriz. Daha geç katılmak istiyorsan info@715units.com’a mail atarak bizi bilgilendirmeyi unutma.
DIGITAL DERSLER NE KADAR SÜRÜYOR?


Derslerimiz 1 saat sürmektedir. Antrenman programı ortalama 50-55 dakikadır. Derslerin zamanında başlayıp zamanında bitmesi ve ısınmayı kaçırmaman için Zoom’a ders başlamadan 10 dakika önce girmeni rica ederiz.
DIGITAL DERSLERDE KAMERAM AÇIK MI OLMALI?


Kameranın açık olup olmaması sana bağlı. En ideal antrenman deneyimi için antrenörün seni görmesinin önemli olduğunu hatırlatmak isteriz.
DIGITAL DERSLERDEKİ EKRAN GÖRÜNTÜLERİ KAYIT EDİLİYOR MU?


Derslerin ekran görüntülerini baştan sona kaydetmiyoruz. Fakat bazen, sosyal medyamızda kısa görüntüler olarak paylaşmak adına, anlık kayıtlar alabiliyoruz. Kameranı açık tuttuğun takdirde, bu görüntülerin paylaşılmasına onay vermiş olduğunu kabul ediyoruz. Aksi takdirde bizimle iletişime geçebilirsin.
DIGITAL BOOTCAMP DERSLERİ İÇİN NE EKİPMAN LAZIM?


Bir çift dumbbell antrenmanlar için yeterli olacaktır. Bazı antrenmanlar için direnç bandı, sehpa, vb. ekipmanlar da kullanıyoruz. Rezervasyonunu yaptığın ders için gerekebilecek ekipmanlara ders detayından ulaşabilirsin. Eğer ekipmanın yoksa, ders sırasında antrenör senin için alternatifler sunacaktır. Düzenli olarak derslere katılmaya başladığında, ekipmanlarının bulunması yararlı olacaktır.
DIGITAL CYCLE DERSLERİ İÇİN NE EKİPMAN LAZIM?


En kaliteli Cycle antrenmanı için indoor cycling bisikleti ve bisiklet ayakkabısı tavsiye ediyoruz. Bisiklet kiralama / satın alma opsiyonları ve bisiklet ayakkabısı satın alma hakkında bilgi almak için info@715units.com ‘a email at!
PEKİ EKİPMANIM YOKSA NE YAPMALIYIM?


Ekipmanın olmadan da antrenmanları yapabilirsin!

 • Matın yok mu? Halı veya havlunun üstünde hareketleri yapmayı dene.
 • Dumbbell’ın yok mu? Su şişeni kullan.
 • Direnç bandın yok mu? Külotlu çorabını halka şeklinde bağla.
 • Bisikletin yok mu? Koş!
DIGITAL NEDİR?


Online (Zoom) üzerinden antrenör ile beraber yaptığın canlı grup antrenmanları.

RENTAL

RENTAL NEDİR?


DIGITAL derslere saatinde yetişemediğinde veya dersleri kendi vaktinde yapmak istediğinde ders videosu kiralama seçeneği. Antrenmandan 1 gün sonra DIGITAL dersin kaydı yayınlanacak ve 1 ay boyunca ulaşılabilir olacak. Örneğin, Salı 19:30 TOTAL BODY ders videosu, ertesi gün (Çarşamba) saat 19:30’da sistemde hazır olacak. Bir ay sonra sistemden kaldırılacak. Bir ay boyunca istediğin zaman videoyu kiralayıp antrenmanı yapabilirsin. Unutma, her kiralama 24 saat geçerlidir! 24 saat sonunda videoya tekrar erişmek için yeniden kiralama yapman gerekir.
RENTAL’DAN VIDEO KİRALADIKTAN SONRA İPTAL VEYA DEĞİŞİKLİK YAPABİLİR MİYİM?


RENTAL’dan ders videosu kiraladığın zaman, değişiklik veya ücret iade hakkı bulunmamaktadır.
DERS PAKETİMİ KULLANARAK RENTAL’DAN VIDEO KİRALAYABİLİR MİYİM?


Hayır. DIGITAL ders paketleri sadece Zoom üzerinden verdiğimiz online dersler için geçerlidir. RENTAL için, kiralamak istediğin dersin video kaydını seçerek ödeme yapman gerekmektedir.
REZERVASYONUMUN OLDUĞU BİR DERSE KATILAMAZSAM VIDEO RENTAL İÇİN DE YENİDEN ÜCRET ÖDEMEM GEREKİYOR MU?


DIGITAL derse olan rezervasyonunu 6 saat önceye kadar iptal etme hakkın bulunmaktadır. 6 saat önceye kadar iptal yapmadığın takdirde, aynı dersin 24 saat sonra yayınlanacak RENTAL video kaydını kiralamak için ödeme yapman gerekmektedir.
HANGİ DERSLERİ RENTAL'DAN KİRALAYABİLİRİM?


Sabah 7:15 derslerimiz dışındaki bütün DIGITAL derslerin kayıtlarına RENTAL'dan ulaşabilirsin. 7:15 derslerinin ruhu sadece canlı olarak deneyimlenebilir.

PRIVATE TEAM TRAINING

PRIVATE TEAM TRAINING NEDİR?


7.15Units'in seni bambaşka bir boyuta taşıyacak stüdyosunda 6 kişiyle sınırlı küçük grup antrenmanları. Bireysel hedeflerine yönelik çalışacak ve grup ortamının motivasyonundan faydalanacaksın. Antrenör gözetiminde kuvvet ve kardiyo seviyeni geliştirmeye, farklı ekipmanlar kullanmaya ve bambaşka antrenman programlarına hazır ol.

Katılmak için grup oluşturmana gerek yok. Kendin için bir kişilik yer rezerve edebilirsin.
PRIVATE TEAM TRAINING DERSLERİ KAÇ KİŞİLİK?


Dersler 6 kişi ile sınırlıdır.
7.15Units’e NASIL ULAŞIRIM?


Adres ve ulaşım bilgileri için tıkla.
NE KADAR ÖNCE GELMELİYİM?


Kapılar antrenman başlamadan 15 dakika önce açılır. Antrenman tam saatinde başlar. Antrenmanın düzgün ilerleyebilmesi için, 5 dakikadan fazla geç kalan katılımcıları antrenmana alamadığımızı hatırlatmak isteriz.
YANIMDA NE GETİRMELİYİM?


Antrenman sırasında kullanman için bir adet havlu ve su getirmeni tavsiye ederiz. Pandemiden ötürü duş servisimiz yoktur ama soyunma kabini kullanımına açık olacaktır.
COVID TEDBİRLERİMİZ:


 • Sadece antrenman sırasında maskeni çıkarabilirsin. Antrenmandan önce ve sonra maskeni takmanı rica ederiz.
 • Derslere katılım için 2 doz aşı zorunluluğu vardır. Stüdyo'ya giriş yaparken HES uygulamasından aşı bilgilerini göstermeni rica ederiz.
 • Antrenman 6 kişilik kontenjanla sınırlıdır. Antrenman sırasında diğer katılımcılarla aranda güvenli bir mesafe olacaktır.
 • Antrenmanda herkes kendine ayrılmış ekipmanları kullanır.
 • Antrenman sonrasında kullandığın ekipmanları dezenfekte etmeni rica ederiz. Gerekli hijyen malzemelerini sağlayacağız.
 • Stüdyomuz periyodik olarak havalandırılıp dezenfekte edilmektedir.

PHYSICAL

PHYSICAL NEDİR?


ÇOK YAKINDA.

GENEL

TAKIMA KATILMAK İSTİYORUM, NE YAPMAM LAZIM?


 • Üye hesabını oluştur.

 • Derslere katılabileceğin platformları ve haftalık ders programını incele.

 • Derslere rezervasyon yapmak için ders paketi satın al veya derslerin video kayıtlarını kirala.

 • Paket aldıktan sonra, haftalık programdan katılmak istediğin ders için yerini ayırmayı unutma!

 • Soruların için her zaman SSS'e göz atabilir veya info@715units.com ‘a email atarak bizimle iletişime geçebilirsin.
DÜZENLİ SPOR YAPMIYORUM, DERSLERE KATILABİLİR MİYİM?


Hangi seviyede olursan ol, her ders eğleneceğine ve kendine güveninin artacağına inanıyoruz. Çünkü biz her ders takım olarak çok eğleniyoruz. Şuanki spor performansının yeterli olmadığını düşünüp sakın çekinme! Antrenmanlar, takımdaki herkesin gelişmesi ve en iyi performansına ulaşması için tasarlandı. Takım arkadaşlarının performansı, senin de yapabileceklerinin en büyük kanıtı. Eğer dilersen, takıma yeni katılanlar için özel olarak tasarladığımız FIRST TIMERS videolarını yaparak 7.15 derslerine hazırlanabilirsin.
DERSLERE HANGİ PLATFORMLARDA KATILABİLİRİM?


Takımla beraber Kuvvet Üretmek için 3 seçeneğin var: DIGITAL: Online (Zoom) üzerinden antrenörle beraber yaptığın canlı grup antrenmanları. Daha fazla bilgi için DIGITAL kategorisine göz at. RENTAL: DIGITAL derslere saatinde yetişemediğinde veya dersleri kendi vaktinde yapmak istediğinde ders videosunu kiralama seçeneği. Daha fazla bilgi için RENTAL kategorisine göz at. PRIVATE TEAM TRAINING: 7.15Units Stüdyo’da 6 kişiyle sınırlı küçük grup antrenmanları. Bireysel hedeflerine yönelik çalışacak ve grup ortamının motivasyonundan faydalanacaksın. Antrenör gözetiminde kuvvet ve kardiyo seviyeni geliştirmeyi, farklı ekipmanlar kullanmayı ve bambaşka antrenman programlarına hazır ol. Daha fazla bilgi için PRIVATE TEAM TRAINING kategorisine göz at.
DERS ÜCRETLERİ NE KADAR?


DIGITAL ders fiyatları: TEK DERS: 50 TL 5Lİ DERS PAKETİ: 245 TL 10LU DERS PAKETİ: 480 TL 20Lİ DERS PAKETİ: 920 TL PRIVATE TEAM TRAINING fiyatları: TEK DERS: 150 TL 5Lİ DERS PAKETİ: 740 TL 10LU DERS PAKETİ: 1460 TL RENTAL video kayıtlarının ders başı kiralama fiyatı: 50 TL Ders paketi satın almak için tıkla.
AYLIK ÜYELİK SİSTEMİ VAR MI?


Hayır. 7.15’te üyelik sistemi bulunmamaktadır. Tekli veya çoklu ders paketi satın alıp derslere rezervasyon yapabilir veya ders video kayıtlarını kiralamak için tek seferlik ödeme yapabilirsin.
DERSLERE NASIL REZERVASYON YAPABİLİRİM?


Derslere rezervasyon oluşturman için yapman gerekenler çok basit:

 • Ders paketlerine göz at ve kendine uygun paketi satın al.
 • ‘Paketin Hesabına Tanımlandı’ onay emailinin ulaştığından emin ol.
 • Haftalık programdan katılmak istediğin dersi seçerek rezervasyon yap. Rezervasyon yaparken sistem otomatik olarak paketini kullanacaktır.
 • ‘Yerin Hazır’ onay emailinin de sana ulaştığını kontrol et.
Satın aldığın paketleri ve paketinden kalan dersleri, üye sayfanda ‘ Ders Paketlerim’ altında görüntüleyebilirsin. Not: Rezervasyonunu en son paketinin bitiş tarihinden önceki gün için yapabilirsin. Örneğin, paketinin bitiş tarihi 6 Mart ise, 6 Mart’taki derse kayıt olmak için yeni paket alman gerekmektedir.
DERSLERE NE KADAR ÖNCEDEN REZERVASYON YAPABİLİRİM?


Rezervasyonlar her ders için 7 gün 1 saat önden açılır, ders başlamadan 15 dakika önce kapanır. Örneğin, Salı 19:30 dersi için en erken bir önceki hafta Salı günü saat 18:30’da rezervasyon yapabilir ve en geç dersin olduğu Salı günü saat 19:15’te rezervasyon yapabilirsin.
BOOTCAMP UNIT NEDİR?


Bootcamp Unit, vücudunu yapılandırman, atletik performansını geliştirmen ve kaslarını güçlendirmen için tasarlandı. Bootcamp dersleri aşağıdaki antrenmanlardan oluşmaktadır: BODYWEIGHT HIIT IRONMAN & IRONWOMAN KALÇA & BACAK KARIN & ÜST VUCUT TOTAL BODY Haftalık programın dizilimi ve akışı sayesinde dersler birbirini tamamlamaktadır. Antrenmanları deneyimleyip, kendine en uygun programı çıkarmanı tavsiye ederiz.
CYCLE UNIT NEDİR?


Cycle Unit, kondisyonunu artırman, kendini aşman ve devam etmenin gücünü tatman için tasarlandı. 7.15 Cycle çok farklı bir kardiyo deneyimi. 7.15 Cycle seni zorlayacak ve kondisyonunu bambaşka bir seviyeye getirecek. Ritimle pedal çevirmeye, sınırsız double-time ve tırmanışlara hazır ol. Kuvvetini hem fiziksel hem de mental olarak göster. Sıkı bir vücut, yüksek kondisyon ve dayanıklılık için Cycle derslerine katıl.
DERSLERDE MÜZİK VAR MI?


Evet! 7.15 olarak müziklerin antrenman deneyimi ve enerjiyi artırdığına ve takımı bir araya getirdiğine inanıyoruz. Derslere antrenman programı kadar müzik açısından da hazırlanıyoruz. Her derse seni coşturması, eğlendirmesi ve motive etmesi için özel playlistler hazırlıyoruz!
RECOVERY UNIT NEDİR?


ÇOK YAKINDA.
İLK DERSİN İÇİN TAVSİYELERİMİZ:


 • Dersten en geç iki saat önce yemek yediğinden emin ol.
 • DIGITAL dersler için ders detayında yer alan ekipmanları hazırla. Yanında su ve havlu bulundur. Zoom linkine dersten 15 dakika önce tıkla ve erişebildiğini kontrol et.
 • Antrenör dersleri başından sonuna kadar seninle beraber yapacak. Hareketleri düzgün ve doğru yapman için antrenörün hareketleri yaparkenki formuna dikkat et.
 • İlk derslerinde kendi temponda gitmen en doğrusu:
  • BOOTCAMP derslerinde tekrar sayıları ve hareket sürelerini kendine göre azaltabilirsin.
  • CYCLE derslerinde temel, ritimde pedal çevirmekte yatıyor. Bu yüzden koreografi ve double-time’lara yetişmek uğruna ritmi kaçırma. Ritmi kaçırdığını hissettiğinde seleye oturup ritmi geri yakalayabilirsin.
 • Unutma, derslere düzenli olarak katıldıkça, kuvvet üretmenin ne demek olduğunu görecek ve performansının geliştiğini hissedeceksin.
 • Eğer herhangi bir sağlık problemin (kalp, tansiyon, şeker, vb.), rahatsızlığın, veya özel durumun (hamilelik, vb.) varsa, doktorundan izin almanı ve bizi bilgilendirmeni rica ediyoruz.
İPTAL VEYA DEĞİŞİKLİK HAKKIM VAR MI?


Rezervasyonunu ders başlamadan en geç 6 saat önceye kadar iptal edebilirsin. Rezervasyonunu iptal ettiğin zaman ders paketine geri tanımlanacaktır. Başka bir derse rezervasyon yapmak için önce mevcut rezervasyonunu iptal edip sonra yeni derse rezervasyon oluşturman gerekmektedir. Ders paketi satın aldıktan sonra ücret iade hakkı bulunmamaktadır. RENTAL'dan video kiraladıktan sonra ücret iade hakkı bulunmamaktadır.