top of page

HAYATININ EN İYİ

ONLINE SPOR DENEYİMİ İLE TANIŞ

No plans available

Once there are plans available for purchase, you'll see them here.

No plans available

Once there are plans available for purchase, you'll see them here.

INTRO PAKETLER İLE NELER YAPABİLİRSİN ? 

 1. HAFTALIK PROGRAMA GÖZ AT, KATILMAK İSTEDİĞİN DIGITAL DERSİ SEÇ, ÜCRETSİZ REZERVASYONUNU YAP.

 2. BİR HAFTA BOYUNCA RENTAL VIDEO KANALINDAN İSTEDİĞİN DERSE ÜCRETSİZ ERİŞİM SAĞLA.

 

1. ADIM

KAYIT OL.

2. ADIM

PAKETLER

SAYFASINA GİT.

3. ADIM

INTRO PAKETLERİ HESABINA TANIMLA. 

4. ADIM

REZERVASYON YAP VEYA RENTAL KANALINA GİT.

ONLINE SANA GÖRE DEĞİLSE STÜDYO'YA GEL 

DENEME SÜREN BİTİNCE
SANA UYGUN ONLINE PAKETİ
SEÇ

Get to Know Us

No plans availableOnce there are plans available for purchase, you’ll see them here.
 • TAKIMA KATILMAK İSTİYORUM, NE YAPMAM LAZIM?
  Üye hesabını oluştur. Derslere katılabileceğin platformları ve haftalık ders programını incele. Derslere rezervasyon yapmak için ders paketi satın al veya derslerin video kayıtlarını kirala. Paket aldıktan sonra, haftalık programdan katılmak istediğin ders için yerini ayırmayı unutma! Soruların için her zaman SSS'e göz atabilir veya info@715units.com ‘a email atarak bizimle iletişime geçebilirsin.
 • DERSLERE HANGİ PLATFORMLARDA KATILABİLİRİM?
  Takımla beraber Kuvvet Üretmek için 5 seçeneğin var: DIGITAL: Online (Zoom) üzerinden antrenörle beraber yaptığın canlı grup antrenmanları. Daha fazla bilgi için DIGITAL kategorisine göz at. RENTAL: DIGITAL (Zoom) derslere saatinde yetişemediğinde veya dersleri kendi vaktinde yapmak istediğinde ders videosu kiralama seçeneği. Daha fazla bilgi için RENTAL kategorisine göz at. PHYSICAL: DIGITAL (Zoom) dersleri fiziksel olarak 7.15 Stüdyo’da antrenör ile beraber yapma seçeneği. Kontenjan 6 kişi ile sınırlıdır. Daha fazla bilgi için PHYSICAL kategorisine göz at. GROUP TRAINING: 7.15Units Stüdyo’da grup antrenmanları. Antrenör gözetiminde kuvvet ve kardiyo seviyeni geliştirmeyi, farklı ekipmanlar kullanmayı ve bambaşka antrenman programlarına hazır ol. Bireysel hedeflerine yönelik çalışacak ve grup ortamının motivasyonundan faydalanacaksın. Kontenjan 8 kişi ile sınırlıdır. Daha fazla bilgi için GROUP TRAINING kategorisine göz at. SOKAKTA: Cumartesi günleri saat 07:15'te yapılan outdoor grup antrenmanları. Lokasyon her hafta değiştiği için, haftalık programı takip et. Hiç bir ekipman kullanmadan yapman için tasarlanan bu antrenmanlarda, antrenör gözetiminde kuvvet ve kardiyo seviyeni geliştireceksin.
 • DÜZENLİ SPOR YAPMIYORUM, DERSLERE KATILABİLİR MİYİM?
  Dersler her seviyeye açık. Şuanki spor performansının yeterli olmadığını düşünüp sakın çekinme! Dersler, takımdaki herkesin gelişmesi ve en iyi performansına ulaşması için tasarlandı. Takım arkadaşlarının performansı, senin de yapabileceklerinin en büyük kanıtı. Eğer dilersen, takıma yeni katılanlar için özel olarak tasarladığımız FIRST TIMERS videolarını yaparak 7.15 derslerine hazırlanabilirsin.
 • İLK DERSİN İÇİN TAVSİYELERİMİZ:
  Dersten en geç iki saat önce yemek yediğinden emin ol. DIGITAL dersler için ders detayında yer alan ekipmanları hazırla. Yanında su ve havlu bulundur. Zoom linkine dersten 15 dakika önce tıkla ve erişebildiğini kontrol et. RENTAL dersleri için ders detayında yer alan ekipmanları hazırla. Yanında su ve havlu bulundur. DIGITAL, RENTAL, ve PHYSICAL derslerinde antrenör dersleri başından sonuna kadar seninle beraber yapacak. Hareketleri düzgün ve doğru yapman için antrenörün hareketleri yaparkenki formuna dikkat et. PHYSICAL ve GROUP TRAINING dersleri için stüdyoya 15 dakika erken gel. İlk derslerinde kendi temponda gitmen en doğrusu: BOOTCAMP derslerinde tekrar sayıları ve hareket sürelerini kendine göre azaltabilirsin. CYCLE derslerinde temel, ritimde pedal çevirmekte yatıyor. Bu yüzden koreografi ve double-time’lara yetişmek uğruna ritmi kaçırma. Ritmi kaçırdığını hissettiğinde seleye oturup ritmi geri yakalayabilirsin. Unutma, derslere düzenli olarak katıldıkça, kuvvet üretmenin ne demek olduğunu görecek ve performansının geliştiğini hissedeceksin. Eğer herhangi bir sağlık problemin (kalp, tansiyon, şeker, vb.), rahatsızlığın, veya özel durumun (hamilelik, vb.) varsa, doktorundan izin almanı ve bizi bilgilendirmeni rica ediyoruz.
 • DERSLERDE MÜZİK VAR MI?
  Evet! 7.15 olarak müziklerin antrenman deneyimi ve enerjiyi artırdığına ve takımı bir araya getirdiğine inanıyoruz. Derslere antrenman programı kadar müzik açısından da hazırlanıyoruz.
 • BOOTCAMP UNIT NEDİR?
  Bootcamp Unit, vücudunu yapılandırman, atletik performansını geliştirmen ve kaslarını güçlendirmen için tasarlandı. Bootcamp dersleri aşağıdaki antrenmanlardan oluşmaktadır: BODYWEIGHT TOTAL BODY HIIT KARIN KALÇA & BACAK IRONMAN & IRONWOMAN 90 DK BOOTCAMP MARATON Haftalık programın dizilimi ve akışı sayesinde dersler birbirini tamamlamaktadır. Antrenmanları deneyimleyip, kendine en uygun programı çıkarmanı tavsiye ederiz.
 • CYCLE UNIT NEDİR?
  Cycle Unit, kondisyonunu artırman, kendini aşman ve devam etmenin gücünü tatman için tasarlandı. 7.15 Cycle çok farklı bir kardiyo deneyimi. 7.15 Cycle seni zorlayacak ve kondisyonunu bambaşka bir seviyeye getirecek. Ritimle pedal çevirmeye, sınırsız double-time ve tırmanışlara hazır ol. Kuvvetini hem fiziksel hem de mental olarak göster. Sıkı bir vücut, yüksek kondisyon ve dayanıklılık için Cycle derslerine katıl.
 • RECOVERY UNIT NEDİR?
  Recovery Unit, sağlam bir temel yaratarak antrenmanlardan daha iyi sonuç alman ve daha verimli kuvvet üretmen için tasarlandı. Stretching ve Mobility odaklı recovery dersleri ile hareket kabiliyetini artıracak ve kaslarını onaracaksın.
 • DERS ÜCRETLERİ NE KADAR?
  DIGITAL, PHYSICAL ve GROUP TRAINING derslerinin fiyatlarına görmek için tıkla. RENTAL video kayıtlarının ders başı kiralama fiyatı: 70 TL FIRST TIMERS video kayıtlarının ders başı kiralama fiyatı: 60 TL
 • AYLIK ÜYELİK SİSTEMİ VAR MI?
  Hayır. 7.15’te üyelik sistemi bulunmamaktadır. Tekli veya çoklu ders paketi satın alıp derslere rezervasyon yapabilir veya ders video kayıtlarını kiralamak için tek seferlik ödeme yapabilirsin.
 • DERSLERE NASIL REZERVASYON YAPABİLİRİM?
  Derslere rezervasyon oluşturmak için yapman gerekenler çok basit: 1. Kendine uygun ders paketini satın al. ‘Paketin Hesabına Tanımlandı’ onay emailinin ulaştığını kontrol et. 2. Haftalık programdan katılmak istediğin dersi seçerek rezervasyon yap. Rezervasyon yaparken sistem otomatik olarak paketini kullanacaktır. ‘Yerin Hazır’ onay emailinin ulaştığını kontrol et. Satın aldığın paketleri ve paketinden kalan dersleri, üye sayfanda ‘Ders Paketlerim’ altında görüntüleyebilirsin. Rezervasyonlarını, üye sayfanda 'Rezervasyonlarım' altında görüntüleyebilirsin. Not: Rezervasyonunu en son paketinin bitiş tarihinden önceki gün için yapabilirsin. Örneğin, paketinin bitiş tarihi 6 Mart ise, 6 Mart’taki derse kayıt olmak için yeni paket alman gerekmektedir.
 • DERSLERE NE KADAR ÖNCEDEN REZERVASYON YAPABİLİRİM?
  Yeni haftanın rezervasyonları her Pazar saat 17:00’da açılır. Her Pazar 17:00 itibari ile yeni haftanın ders programını görüntüleyebilir, derslere yerini ayırabilir veya kontenjanı dolan dersler için waitlist’e girebilirsin. Rezervasyonlar her ders için ders başlamadan 15 dakika önce kapanır. Örneğin, Salı 19:30 dersi için en erken bir önceki Pazar saat 17:00’da ve en geç dersin olduğu gün saat 19:15’te rezervasyon yapabilirsin.
 • İPTAL VEYA DEĞİŞİKLİK HAKKIM VAR MI?
  Rezervasyonunu ders başlamadan en geç 6 saat önceye kadar iptal edebilirsin. Rezervasyonunu iptal ettiğin zaman ders paketine geri tanımlanacaktır. Başka bir derse rezervasyon yapmak için önce mevcut rezervasyonunu iptal edip sonra yeni derse rezervasyon oluşturman gerekmektedir. Ders paketi satın aldıktan sonra ücret iade hakkı bulunmamaktadır. RENTAL veya FIRST TIMERS'dan video kiraladıktan sonra ücret iade hakkı bulunmamaktadır.
 • DIGITAL NEDİR?
  Online (Zoom) üzerinden antrenör ile beraber yaptığın canlı grup antrenmanları.
 • ZOOM KATILIM LİNKİNİ NEREDEN BULABİLİRİM?
  DIGITAL derslere rezervasyon yaptığın zaman Zoom katılım linkini: ‘Yerin Hazır’ onay emailinde, veya Üye sayfandaki ‘Rezervasyonlarım’ bölümünde, ders detayına tıklayarak bulabilirsin. Eğer Zoom linkini bulamazsan veya Zoom’a bağlanırken problem yaşarsan, ders başlamadan önce info@715units.com ’a email atmanı rica ederiz.
 • REZERVASYON YAPTIĞIM DIGITAL DERSE NASIL KATILIYORUM?
  Ders başlamadan 10 dakika önce Zoom linkine tıklaman yeterli. Ders başlarken seni waiting room'dan içeri alacağız. Unutma, rezervasyonundaki Ad-Soyad ile Zoom’daki Ad-Soyad bilgin aynı olmalı. Ad-Soyad bilgisi doğru olmayan katılımcılar derse giriş yapamayacaktır. Ad-Soyad bilgini düzeltemezsen, Zoom chat'ten bize mesaj atabilirsin.
 • EN KALİTELİ DIGITAL DENEYİM İÇİN TAVSİYELERİMİZ:
  Derse kolayca girebilmen için Zoom’a katılırken Ad-Soyad bilgini doğru yaz. Antrenörü ve müziği rahat duyabilmen için bluetooth kulaklık kullan. Cihazını yerleştirdiğin açıyı iyi ayarla - kameran açıksa hareketlerinin görülebileceğinden emin ol. Telefondan katılıyorsan, cihazını yan çevir ve antrenörü tam ekran gör. Eğer ekranını yansıtabiliyorsan, cihazındaki görüntüyü TV ekranına yansıt ve antrenörü geniş ekranda gör! Antrenör aksini demedikçe, mikrofonunu kapalı tut. Antrenör ses vermeni istediğinde, mikrofonunu aç ve takıma seslen!
 • DIGITAL DERS BAŞLAMADAN ÖNCE:
  Dersten en geç iki saat önce yemek yediğinden emin ol. Ders detayında yer alan ekipmanları hazırla. Yanında su ve havlu bulundur. Zoom linkine dersten 15 dakika önce tıkla ve erişebildiğini kontrol et.
 • DIGITAL DERSE YANIMDA BAŞKA BİRİ İLE KATILABİLİR MİYİM? TAKIM ARKADAŞIMLA BERABER ANTRENMAN YAPMAK İSTİYORUM.
  Aynı Zoom hesabı üzerinden tek rezervasyon ile en fazla 2 kişi katılım sağlayabilir.
 • DIGITAL DERSLERE GEÇ KALIRSAM NE OLUR?
  Rezervasyonun olan DIGITAL derse geç kalsan bile, Zoom linkine tıkladığın zaman seni içeri alacağız.
 • DIGITAL DERSLER NE KADAR SÜRÜYOR?
  Dersler 1 saat sürmektedir. Antrenman programı ortalama 50-55 dakikadır. Derslerin zamanında başlayıp zamanında bitmesi ve ısınmayı kaçırmaman için Zoom’a ders başlamadan 10 dakika önce girmeni rica ederiz.
 • DIGITAL DERSLERDE KAMERAM AÇIK OLMALI MI?
  Kameranın açık olup olmaması sana bağlı. En ideal antrenman deneyimi için antrenörün seni görmesinin önemli olduğunu hatırlatmak isteriz.
 • DIGITAL DERSLERDEKİ EKRAN GÖRÜNTÜLERİ KAYIT EDİLİYOR MU?
  Derslerin ekran görüntülerini baştan sona kaydetmiyoruz. Fakat bazen, sosyal medyamızda kısa görüntüler olarak paylaşmak adına, anlık kayıtlar alabiliyoruz. Kameranı açık tuttuğun takdirde, bu görüntülerin paylaşılmasına onay vermiş olduğunu kabul ediyoruz. Aksi takdirde bizimle iletişime geçebilirsin.
 • DIGITAL BOOTCAMP DERSLERİ İÇİN NE EKİPMAN LAZIM?
  Bir çift dumbbell antrenmanlar için yeterli olacaktır. Bazı antrenmanlar için direnç bandı, box, atlama ipi gibi ekipmanlar da kullanıyoruz. Rezervasyonunu yaptığın ders için gerekebilecek ekipmanlara ders detayından ulaşabilirsin. Eğer ekipmanın yoksa, ders sırasında antrenör senin için alternatifler sunacaktır. Düzenli olarak derslere katılmaya başladığında, ekipmanlarının bulunması yararlı olacaktır.
 • DIGITAL CYCLE DERSLERİ İÇİN NE EKİPMAN LAZIM?
  En kaliteli Cycle antrenmanı için indoor cycling bisikleti ve bisiklet ayakkabısı tavsiye ediyoruz. Bisiklet kiralama / satın alma opsiyonları ve bisiklet ayakkabısı satın alma hakkında bilgi almak için info@715units.com ‘a email at!
 • PEKİ EKİPMANIM YOKSA NE YAPMALIYIM?
  Ekipmanın olmadan da antrenmanları yapabilirsin! Matın yok mu? Halı veya havlunun üstünde hareketleri yapmayı dene. Dumbbell’ın yok mu? Su şişeni kullan. Direnç bandın yok mu? Külotlu çorabını halka şeklinde bağla. Bisikletin yok mu? Koş!
 • PHYSICAL NEDİR?
  DIGITAL (Zoom) dersleri fiziksel olarak 7.15 Stüdyo’da antrenör ile beraber yapma seçeneği.
 • PHYSICAL DERSLER KAÇ KİŞİLİK?
  Kontenjan 6 kişi ile sınırlıdır.
 • PHYSICAL DERSLERDE BEN DE KAMERADA GÖRÜNECEK MİYİM?
  Katılımcılar antrenör kamerasında görünmektedir. Eğer kamerada görünmemeyi tercih edersen, ders başlamadan önce ekibe haber verebilirsin!
 • 7.15Units’e NASIL ULAŞIRIM?
  Adres ve ulaşım bilgileri için tıkla.
 • NE KADAR ÖNCE GELMELİYİM?
  Antrenman başlamadan 15 dakika önce gelmeni rica ederiz. Antrenman tam saatinde başlar. Ders saati geçtikten sonra gelen katılımcıları, DIGITAL antrenmanı bölmemesi adına içeri alamadığımızı hatırlatmak isteriz.
 • PHYSICAL DERSLERE GEÇ KALIRSAM NE OLUR?
  Ders saati geçtikten sonra gelen katılımcıları, DIGITAL antrenmanı bölmemesi adına içeri alamadığımızı hatırlatmak isteriz.
 • PHYSICAL DERSLER NE KADAR SÜRÜYOR?
  Dersler 1 saat sürmektedir. Antrenman programı ortalama 50-55 dakikadır.
 • YANIMDA NE GETİRMELİYİM?
  Spor kıyafetlerin ve spor ayakkabın ile gelmen yeterli olacaktır. Stüdyo’da senin için her zaman su bulunduruyoruz. Ücret karşılığında su satın alabilirsin. Duşları kullanmak için, kendi havlunu ve kişisel bakım ürünlerini getirmeni rica ederiz.
 • STÜDYO KURALLARI:
  Kapılar ders başlamadan 15 dakika önce açılıyor. Daha erken geldiğin takdirde, üst kattaki Team Room’da bekleyebilirsin. Antrenman başlangıcı ve bitişinde, üstünü değiştirmek için kullanabileceğin soyunma kabinleri mevcut. Antrenman başlangıcında, eşyalarını girişteki dolaplara bırakmanı rica ederiz. Antrenman bitişinde, kullandığın ekipmanları hijyenik bez kullanarak silmeni rica ederiz. Antrenman bitişinde, kendi getirdiğin havlu ve kişisel ürünler ile duşları kullanabilirsin. Duş havlusu ve hijyenik ürün servisimiz bulunmamaktadır. Diğer sporcuların da seni bekliyor olduğunu hatırlatarak, duş ve soyunma kabininde oyalanmamanı rica ederiz. Ücret karşılığında 7.15 CREW’dan su satın alabilirsin. 7.15 Stüdyo periyodik olarak havalandırılıp dezenfekte edilmektedir.
 • GROUP TRAINING NEDİR?
  7.15Units Stüdyo'da, seni bambaşka bir boyuta taşıyacak grup antrenmanları. Antrenör gözetiminde kuvvet ve kardiyo seviyeni geliştirmeye, farklı ekipmanlar kullanmaya ve bambaşka antrenman programlarına hazır ol. Bireysel hedeflerine yönelik çalışacak ve grup ortamının motivasyonundan faydalanacaksın. Katılmak için grup oluşturmana gerek yok. Kendin için bir kişilik yer rezerve edebilirsin.
 • GROUP TRAINING DERSLERİ KAÇ KİŞİLİK?
  Kontenjan 8 kişi ile sınırlıdır.
 • 7.15Units’e NASIL ULAŞIRIM?
  Adres ve ulaşım bilgileri için tıkla.
 • NE KADAR ÖNCE GELMELİYİM?
  Kapılar antrenman başlamadan 15 dakika önce açılır. Antrenman tam saatinde başlar. Antrenmanın düzgün ilerleyebilmesi için, 5 dakikadan fazla geç kalan katılımcıları antrenmana alamadığımızı hatırlatmak isteriz.
 • YANIMDA NE GETİRMELİYİM?
  Spor kıyafetlerin ve spor ayakkabın ile gelmen yeterli olacaktır. Stüdyo’da senin için her zaman su bulunduruyoruz. Ücret karşılığında su satın alabilirsin. Duşları kullanmak için, kendi havlunu ve kişisel bakım ürünlerini getirmeni rica ederiz.
 • STÜDYO KURALLARI:
  Kapılar ders başlamadan 15 dakika önce açılıyor. Daha erken geldiğin takdirde, üst kattaki Team Room’da bekleyebilirsin. Antrenman başlangıcı ve bitişinde, üstünü değiştirmek için kullanabileceğin soyunma kabinleri mevcut. Antrenman başlangıcında, eşyalarını girişteki dolaplara bırakmanı rica ederiz. Antrenman bitişinde, kullandığın ekipmanları hijyenik bez kullanarak silmeni rica ederiz. Antrenman bitişinde, kendi getirdiğin havlu ve kişisel ürünler ile duşları kullanabilirsin. Duş havlusu ve hijyenik ürün servisimiz bulunmamaktadır. Diğer sporcuların da seni bekliyor olduğunu hatırlatarak, duş ve soyunma kabininde oyalanmamanı rica ederiz. Ücret karşılığında 7.15 CREW’dan su satın alabilirsin. 7.15 Stüdyo periyodik olarak havalandırılıp dezenfekte edilmektedir.
 • RENTAL NEDİR?
  DIGITAL (Zoom) derslere saatinde yetişemediğinde veya dersleri kendi vaktinde yapmak istediğinde ders videosu kiralama seçeneği. Antrenmandan bir gün sonra DIGITAL dersin kaydı RENTAL'da yayınlanacak ve 1 ay boyunca ulaşılabilir olacak. Örneğin, Salı 19:30 TOTAL BODY ders videosu, ertesi gün (Çarşamba) sistemde hazır olacak. Bir ay sonra sistemden kaldırılacak. Bir ay boyunca istediğin zaman videoyu kiralayıp antrenmanı yapabilirsin. Unutma, her kiralama 24 saat geçerlidir! 24 saat sonunda videoya tekrar erişmek için yeniden kiralama yapman gerekir.
 • HANGİ DERSLERİ RENTAL'DAN KİRALAYABİLİRİM?
  Bütün DIGITAL derslerin kayıtlarına RENTAL'dan ulaşabilirsin. 7:15 dersleri için ise RENTAL'daki 7:15 AM EXCLUSIVE kanalına göz at!
 • DERS PAKETİMİ KULLANARAK RENTAL’DAN VIDEO KİRALAYABİLİR MİYİM?
  Hayır. DIGITAL ders paketleri sadece Zoom üzerinden verdiğimiz online dersler için geçerlidir. RENTAL için, kiralamak istediğin dersin video kaydını seçerek ödeme yapman gerekmektedir.
 • RENTAL’DAN VIDEO KİRALADIKTAN SONRA İPTAL VEYA DEĞİŞİKLİK YAPABİLİR MİYİM?
  RENTAL’dan video kiraladıktan sonra değişiklik veya ücret iade hakkı bulunmamaktadır.
 • REZERVASYONUMUN OLDUĞU BİR DERSE KATILAMAZSAM RENTAL İÇİN DE YENİDEN ÜCRET ÖDEMEM GEREKİYOR MU?
  DIGITAL derse olan rezervasyonunu 6 saat önceye kadar iptal etme hakkın bulunmaktadır. 6 saat önceye kadar iptal yapmadığın takdirde, aynı dersin bir gün sonra yayınlanacak RENTAL video kaydını kiralamak için ödeme yapman gerekmektedir.
bottom of page